Kvalita pre nás nie je len obyčajným slovom, ale je aj životným štýlom.

 

Počiatky značky „Cvet narave“ (Kvet prírody) siahajú do roku 1990, keď sme chceli našim budúcim zákazníkom ponúknuť najkvalitnejšie doplnky výživy, ktorých receptúra zodpovedá najvyšším technickým štandardom, obsahuje pokrokové technológie a zloženie. Pred niekoľkými rokmi sme začali vyrábať našu prémiovú radu výživových doplnkov, ktorých recepty vyvíjame v najmodernejších laboratóriách, kde máme profesionálne vyškolený tím biochemikov, odborníkov na výživu a lekárov. Vaše zdravie je pre nás skutočne dôležité!

„Konopljin Cvijet“ (Konopný kvet), ktorý je súčasťou značky „Cvet Narave“, predstavuje 6 špičkových produktov zo 100 % slovinskej konopy

 

Všetky produkty značky „Konopný kvet“ sú 100 % prírodné, získavajú sa extrakciou CO2 a obsahujú celé spektrum kanabinoidov. Výrobky sú získané z prvotriednych konopných vrcholov pestovaných v Slovinsku. To uľahčuje kontrolu kvality konopy, od kultivácie až po konečný produkt. 

Výrobky „Konopný kvet“ sú synonymom kvality medzi našimi spokojnými zákazníkmi.

100 % PRÍRODNÝ PRODUKT

NATURAL SMART

100 % BEZPEČNÝ NÁKUP

PRVOTRIEDNA VÝROBA

NATURAL SMART

Naša výrobná činnosť funguje v súlade so všetkými certifikátmi GMP a máme aj dodatočnú internú kontrolu kvality. Tú realizujeme kontrolou produktov na každom výrobnom kroku, vyrábame testovacie série a robíme testy stability a bezpečnosti výrobkov, vykonávame rozbory surovín, aby neobsahovali ťažké kovy, pesticídy a iné škodlivé látky. 

 

Výsledkom dlhodobého výskumu a vývoja je náš špeciálny proces NATURAL SMART®, ktorý nám umožňuje získať najlepšie vzájomné pôsobenie aktívnych rastlinných zložiek, ktorých účinnosť bola preukázaná a pomocou ktorých sa nám podarilo udržať synergickú rovnováhu všetkých ostatných zložiek v kapsule. Na samom konci procesu dozeráme, aby produkt nebol kontaminovaný pred vytvorením samotnej kapsuly. Túto kontrolu vykonávame testovaním produktov v laboratóriu Hamilton, špeciálnom a nezávislom laboratóriu s množstvom akreditovaných metód. 

Dbáme na to, aby každý výrobok, ktorý opustí našu novú výrobu, spĺňal všetky najprísnejšie požiadavky na čistotu a účinnosť a aby miestnosti, kde sa manipulácia vykonáva mali príslušnú teplotou a vlhkosť.